Výsledky

« Späť
Turnaje » Žilina » Výsledky

SPR2019: STREETBALL PROTI RAKOVINE

11.05.2019 Športový areál Základnej školy Gaštanová, Žilina (31 družstiev)

MUŽI (12):

1. Čistiaci prostriedok (Nižný Martin, Vencl Lukáš, Vavro Tomáš, Michal Podhorský)
2. Letný vánok Besteron (Ciho Jaroslav, Král Miroslav, Nemček Marolko)
3. MILF Hunters (Škubák Marián, Bobuľa Milan, Smetana Erik)
4. Stará škola (Remenec Zdeněk, Ohrádka Matej, Jantošík Roman, Takáč Tomáš)

REKRE (8):

1. vesmírne kuny (Jantošík Roman, Várnai Igor, Takáč Tomáš, Martiniak Peter)
2. old school BALLERS (Chrenák Peter, Čerňanský Jozef, Hrubý Roman)
3. Uprising (Lyš Marek, Moriš Dávid, Kunovský Peter, Zambori Alec)
4. Chipsy (Noge Matej, Pecár Juraj, Poništ Viliam, Jasenčák Maroš)

MIX (4):

1. PIPOŇI (Kuráňová Andrea, Komendátová Dana, Nižný Martin, Ďurana Tomáš)
2. Francúzske zemiaky (Fabrici Michaela, Weis Jaroslav, Belčíková Vladimíra, Hájek Michal)
3. Po životnej forme (Vavro Tomáš, Straňáková Lenka, Ohrádka Matej, Gavláková Katarína)
4. Bez názvu (Futo Martin, Klembara Maťo, Hatalová Katarína, Konôpková Radka)

CHLAPCI do 18 rokov (3):

1. PX PRO (Briestenský Gabriel Marek, Cupan Miroslav, Kukučka Andrej)
2. Ivánuškovia (Stupárek Matej, Levashenko Egor, Trnka Filip, Židek Michal)
3. NBA2007 (Janžo Michal, Suchomel Richard, Sedlák Tomáš)

DIEVČATÁ do 18 rokov (4):

1. Slané jahôdky (Štefunková ALena, Vavrová Ema, Soliarová Soňa)
2. Pirane (Belčíková Katarína, Rádiková Jana, Muráňová Nina, Szemanová Katarína)
3. Pišteky z hradu (Škorvánková Patrícia, Riljaková Rebeka, Brozmannová Barbora, Šošková Alžbeta)
4. Palinove výkvety (Tomiczková Adela, Rajčanová Natália, Ďuranová Tatiana, Chovancová Alexandra)

potesenie.sk Free Throws Contest (16):

Kunovský Peter (Uprising)

TIPSPORT 3PT SHOOTOUT (16)::

Sršník Peter (Od Žiliny po Kysucu)

 

historia_fotogaleria

kompletné výsledky: https://play.fiba3x3.com/…939/brackets

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Streetball proti rakovine 2018: STREETBALL PROTI RAKOVINE

12.05.2018 Športový areál Základnej školy v Rosine (32 družstiev)

muži – OPEN (10):

1. Čistiaci prostriedok (Nižný Martin, Vencl Lukáš, Vavro Tomáš, Mrázik Rastislav)
2. Ball Fighters (Imriš Michal, Ruman Jakub, Worobel Richard)
3. Stará škola (Remenec Zdeněk, Ohrádka Matej, Šoška Anton, Jantošík Roman)
4. JORAN TEAM (Hupka Samuel, Gális Adam, Kmeť Eduard, Rumanoský Roland)

muži – REKRE (6):

1. vesmírne kuny (Jantošík Roman, Várnai Igor, Remenec Jakub, Martiniak Peter)
2. Caca Bobčík Ladislav, Juriš Peter, Grajciar Lukáš)
3. Navždy mladí (Vo Van Marián, Jančkár Adrián, Findra Andrej)
4. KNM (Puraš Rastislav, Bublík Jozef, Rupsys Evaldas)

ženy (3):

1. Pirane (Muráňová Nina, Belčíková Vladimíra, Rádiková Jana, Szemanová Katarína)
2. Igorove nervy (Škorvánková Patrícia, Slavíková Soňa, Michaličková Ivana, Brončeková Natália)
3. Nesmrteľné tety (Michaela Fabrici, Gavláková Katarína, Tabačková Veronika, Fraňová Andrea)

mix (5):

1. TEAM NEZNÁMY (Mrázik Rastislav, Fraňová ANdrea, Ďuranová Martina, Vencl Lukáš)
2. Po životnej forme (Šoška Ondrej, Vavro Tomáš, Straňáková Lenka, Nižný Martin)
3. Francúzske zemiaky (Hájek Michal, Belčíková Vladimíra, Bublík Jozef)
4. Stálice (Fabrici Michaela, Škubák Marián, Smetana Erik)

chlapci do 18 rokov (5):

1. Pružne lakte (Turza Šimon, Moravčík Krištof, Erben David)
2. Dolný Kubín žije (Lenjik Samuel, Šváby Timotej, Fedor Samuel, Lukáčik Jakub)
3. Baníci (Bartuš Filip, Záhradár Peter, Barniak Tomáš, Mikič Noel)
4. BBPP (Štípala roman, Záhradár Ivan, Kováč Maťo, Mojžiš Dominik)

do 15 rokov (3):

1. Prvosienky (Erben Tomáš, Novák David, Hornák Martin)
2. Makadisti (Gavaler Matej, Mühlberger David, Bosík Jakub)
3. Ex3
(Boženíková sandra, Pekárová Ema, Frolová Tereza)

potesenie.sk Free Throws Contest (39):

Zdeňek Remenec (Stará škola)

TIPSPORT 3PT SHOOTOUT (39)::

Vo Van Marián (Navždy mladí)

 

historia_fotogaleria

« Späť

počet prístupov od 19.02.2016: 61514
počet prístupov dnes: 18