2013

« Späť
História » 2013

Streetball proti rakovine 2013: STREETBALL PROTI RAKOVINE

11.05.2013 Zimný štadión (70 družstiev)

muži (25):

1. Slou mou (Michal Podhorský, Marián Podhorský, Roman Vido, Ondrej Haviar)
2. Stará škola (Zdeněk Remenec, Jozef Šoška, Miroslav Chudík, Lukáš Tóth, Roman Jantošík)
3. Sypači (Jozef Treml, Martin Suja, Lukáš Demeter, Patrik Belousov)
4. Fatima (Tomáš Horváth, Martin Mrviš, Lukáš Vencl, Kamil Horváth)

mix (11):

1. Tristatřicettři středečních děvek (Petr Vykopal, Michaela Netopilová, Jan Leitkep, Rositslav Děrda)
2. Bingoooo (Romana Ďurneková, Mária Chmulíková, Tomáš Makovický, Michal Hájek)
3. Dreamteam zo zimáku (Mária Felixová, Peter Felix, Adela Kudličková, Jaroslav Láclavík, Marek Paraík)
4. ZOO v rozkroku (Jozef Šoška, Michal Podhorský, Martina Ďuranová, Janka Hančinová, Miroslava Kužmová)

do 18 rokov (16):

1. Game Over (Jozef Stopka, Peter Vojtek, Michal Dolník, Miroslav Matych)
2. Random (Filip Šmotlák, Martin Demo, Martin Guzikiewicz)
3. Just Do It (Katarína Ilašová, Dagmara Kurbalová, Lucia Szakacsová, Olívia Svítková)
4. Heltove ovečky (Simona Stalmašeková, Mariana Cagáňová, Michal Helt, Jakub Grisa)

do 14 rokov (8):

1. Streetball852456 (Juraj Kráľ, Andrea Mišová, Samuel Fedor, Gabriel Polic)
2. Nepripravené (Viktória Vyšná, Paula Vyšná, Kristína Kutajová, Marcela Bieleschová)
3. Tanečníčky z pod hája (Karolína Chovancová, Michaela Zvaríková, Barbora Frniaková, Dorota Romanová)
4. Novoť (Anton Bystričan, Adam Bystričan, Erik Beňuš, Benedikt Bobon)

VIP (10):

1. TOMCHLAD (Marián Tomka, Vladimír Boroš, Miroslav Futo, Igor Várnai)
2. Päťkorúnnačelo (Tomáš Makovický, lukáš Tóth, Jaroslav Weis, Michal Fedor)
3. CITYgarden (Michaela Fabrici, Richard Fabrici, Peter Martiniak, Anton Šoška, Luisa Michulková)
4. EDIS (Vladimír Hudec, Martin Mestický, Michaela Mestická, Tomáš Brády)  
SBA&SPALDING 3point shootout: Jozef Treml (35 súťažiacich)
SBA&SPALDING Free Throws Contest: Adela Kudličková (58)

historia_fotogaleria

 

Streetball proti rakovine 2013: STREETBALL KRÁSNO

25.05.2013 Základná škola v Krásne nad Kysucou (36 družstiev)

muži (10 tímov):

1. Sypači (Jozef Treml, Jaroslav Morávek, Lukáš Demeter, Patrik Belousov)
2. Fatima (Tomáš Horváth, Martin Mrviš, Lukáš Vencl, Kamil Horváth)
3. Stará škola (Roman Jantošík, Peter Tilandy, Anton Šoška, Jozef Šoška)
4. Slou mou (Michal Podhorský, Marián Podhorský, Vladimír Jáger, Miroslav Hrivík)

mix (9):

1. Blízko hrušky (Mária Felixová, Michaela Stanková, Peter Tilandy, Lukáš Vencl)
2. Marťania (Viliam Poništ, Marián Škubák, Peter Juriš, Katarína Ďuranová, Simona Hofferová)
3. Tak určitee (Jozef Treml, Jaroslav Morávek, Lucia Szakascová, Olívia Svitková)
4. Old School (Anton Šoška, Roman Jantošík, Gabriela Tupá, Peter Martiniak)

do 18 rokov (13):

1. Heltove ovečky (Simona Stalmašeková, Mariana Cagáňová, Michal Helt, Jakub Grisa)
2. Slabé kusy(Miroslav Frnčo, Marián Kuzma, Lukáš Palúch)
3. Druhá Lajna (Lukáš Kamenišťák, Ľuboš Mišík, Jakub Tabák)
4. Enjoy (Rastislav Tomaník, Martin Harciník, Roman Kaštan, Jakub Pláňavský)

do 14 rokov (8):

1. Novoť (Anton Bystričan, Adam Bystričan, Erik Beňuš, Benedikt Bobon, Jakub Bobon)
2. Streetball852456 (Juraj Kráľ, Libor, Konštiak, Samuel Fedor, Filip Kysela)
3. Tanečníčky z pod hája (Karolína Chovancová, Michaela Zvaríková, Barbora Frniaková, Alica Gápová, Martina Lužná)
4. fat boys (Kristián Kysucký, Jozef Padala, Ľuboš Blažiček, Tomáš Kočvara)  
3point shootout:Jozef Treml (25 súťažiacich)
Free Throws Contest: Simona Vávra (33)

 

Streetball proti rakovine 2013: ROSINA CUP 2013

08.06.2013 Športový areál Základnej školy v Rosine (46 družstiev)

muži (19 tímov):

1. Slou mou (Michal Podhorský, Marián Podhorský, Lukáš Vencl, Lukáš Hoferica)
2. MILF Hunters (Marián Škubák, Peter Kramárik, Erik Smetana, Milan Bobuľa)
3. Bad Boyz (Viliam Poništ, Juraj Pecár, Tomáš Bradler, Matej Pilka)
4. Päťkorúnnačelo (Tomáš Makovický, Lukáš Tóth, Michal Fedor, Jaroslav Weis)

mix (10):

1. ZOO v rozkroku (Jozef Šoška, Michal Podhorský, Marián Podhorský, Martina Ďuranová)
2. Lazaret (Jozef Radakovič, Barbora Urbanová, Simona Vávra, Tomáš Cárach)
3. Jahody (Lukáš Hoferica, Richard Hoferica, Lukáš Vencl, Mária Felixová)
4. Husovice (Simona Stalmašeková, Jonáš Nárožný, Tomáš Keprta, Filip Ligáč, Martin Faith)

do 18 rokov (11):

1. Dôchodcovia (Andrea Mišová, Emma Milová, Branislav Ďurčík, Šimon Ďuriš)
2. Slabé kusy(Miroslav Frnčo, Marián Kuzma, Lukáš Palúch)
3. Heltove ovečky (Simona Stalmašeková, Mariana Cagáňová, Michal Helt, Jakub Grisa)
4. Druhá Lajna (Lukáš Kamenišťák, Ľuboš Mišík, Jakub Tabák)

do 14 rokov (6):

1. Legendárna crew (Samir HeBibi, Michal Muška, Peter Papajčík, Filip Koštiak)
2. Godzila je trapka (Andrea Mišová, Rebeka Chovancová, Alica Gápová)
3. fat boys (Kristián Kysucký, Jozef Padala, Ľuboš Blažiček, Tomáš Kočvara)
4. Novoť (Anton Bystričan, Adam Bystričan, Erik Beňuš)  
3point shootout: Mária Felixová (25 súťažiacich)
Free Throws Contest: Viliam Poništ (44)

 

historia_fotogaleria

Streetball proti rakovine 2013: ČUHÁRSKY STREETBALL 2013

22.06.2013 Námestie Slobody v Kysuckom Novom Meste (25 družstiev)

muži (10 tímov):

1. Stará škola (Roman Jantošík, Zdeněk Remenec, Jozef Šoška, Anton Šoška)
2. Slou mou (Michal Podhorský,Michal Dobroň, Martin Sládek)
3. Bad Boyz (Viliam Poništ, Tomáš Bradler, Matej Pilka, Andrej Mravec)
4. Ball Fighters (Richard Worobel, Ivan Sieklik, Marek Kuchár, Matej Paulovič)

mix (8):

1. ZOO v rozkroku (Jozef Šoška, Michal Podhorský, Marián Podhorský, Martina Ďuranová, Mária Felixová)
2. Old School(Anton Šoška, Soňa Stránska, Roman Jantošík, Peter Martiniak)
3. Marťania(Ma­rián Škubák, Viliam Poništ, Milan Bobuľa, Simona Hofferová)
4. Bingoooo (Tomáš Makovický, Romana Ďurneková, Mária Chmulíková, Michal Dobroň)

do 18 rokov (6):

1. Druhá Lajna** (Lukáš Kamenišťák, Ľuboš Mišík, Peter Janec, Martin Veselý)
2. Slabé kusy(Miroslav Frnčo, Marián Kuzma, Lukáš Palúch)
3. HADI (Lukáš Zajaček, Štefan Michalec, Tomáš Májek, Michal Chudej)
4. Spotenci (Lukáš Babula, Miroslav Hudák, Ondrej Hudák, Viliam Pavela)

do 14 rokov (1):

1. Tanečníčky z pod hája (Karolína Chovancová, Alica Gápová, Nikola Majerčíková, Natália Zvaríková)  
3point shootout: Marián Škubák (13 súťažiacich)
Free Throws Contest: Michaela Vallová (25)

 

Streetball proti rakovine 2013: LIBEX FINAL 4

05.07.2013 areál Strednej spojenej školy na Rosinskej ceste v Žiline (16 družstiev)

LIBEX Championship:

muži (4 tímy):

1. Slou mou (Michal Podhorský,Marián Podhorský, Lukáš Vencl, Lukáš Hoferica)
2. Stará škola (Roman Jantošík, Zdeněk Remenec, Jozef Šoška, Anton Šoška)
3. Bad Boyz (Viliam Poništ, Tomáš Bradler, Juraj Pecár, Kamil Kubjatko)
4. MILF Hunters (Marián Škubák, Erik Smetana, Milan Bobuľa)

mix (4):

1. Lazaret (Jozef Radakovič, Barbora Urbanová, Simona Vávra, Tomáš Cárach)
2. ZOO v rozkroku (Jozef Šoška, Michal Podhorský, Marián Podhorský, Martina Ďuranová, Mária Felixová)
3. Marťania (Marián Škubák, Viliam Poništ, Milan Bobuľa, Simona Hofferová, Katarína Ďuranová)
4. Bingoooo (Tomáš Makovický, Romana Ďurneková, Mária Chmulíková, Jaroslav Weis)

do 18 rokov (4):

1. Heltove ovečky (Simona Stalmašeková, Michal Helt, Mariana Cagáňová, Šimon Ďuriš)
2. Druhá Lajna (Lukáš Kamenišťák, Ľuboš Mišík, Peter Janec, Martin Veselý)
3. Slabé kusy (Miroslav Frnčo, Marián Kuzma, Lukáš Palúch)
4. Spotenci (Lukáš Babula, Miroslav Hudák, Ondrej Hudák, Viliam Pavela)

do 14 rokov (4):

1. Legendárna crew (Samir HeBibi, Michal Muška, Peter Papajčík)
2. Novoť (Anton Bystričan, Adam Bystričan, Erik Beňuš)
3. fat boys (Kristián Kysucký, Ľuboš Blažiček, Tomáš Kočvara)
4. Tanečníčky z pod hája (Karolína Chovancová, Eva Ďurajková, Rebeka Chovancová)

 

LORD of the STREET:

muž:

1. Marián Škubák (MILF Hunters/Marťania)
2. Jozef Šoška (Stará škola/ZOO v rozkroku)
3. Viliam Poništ (Bad Boyz/Marťania)
4. Marián Podhorský (Slou mou/ZOO v rozkroku)

žena:

1. Mária Felixová (ZOO v rozkroku)
2. Simona Stalmašeková (Heltove ovečky)
3. Mária Chmulíková (Bingoooo)
4. Martina Ďuranová (ZOO v rozkroku)

do 18 rokov:

1. Ľuboš Mišík (Druhá lajna)
2. Miroslav Frnčo (Slabé kusy)
3. Lukáš Babula (Spotenci)
4. Viliam Pavela (Spotenci)

do 14 rokov:

1. Karolína Chovancová (Tanečníčky z pod hája)
2. Anton Bystričan (Novoť)
3. Erik Beňuš (Novoť)
4. Adam Bystričan (Novoť)

historia_fotogaleria

« Späť

počet prístupov od 19.02.2016: 30594
počet prístupov dnes: 40