2020

« Späť
História » 2020

STREETBALL PROTI RAKOVINE 2020: ROSINA

04.07.2020 Športový areál Základnej školy v Rosine (11 družstiev)

MUŽI (8):

1. Dano a jeho homoši (Daniel Stránsky, Michal Hájek, Adam Haviar, Branislav Ďurčík)
2. My sme tu so Zdenom (Zdeněk Remenec, Jakub Remenec, Vladimír Boroš, Ondrej Šoška)
3. Stará škola (Roman Jantošík, Matej Ohrádka, Adrián Beňadik, Jozef Šoška)
4. MILF Hunters (Marián Škubák, Milan Bobuľa, Erik Smetana, Filip Nováki)

MIX (3):

1. Bez názvu (Miťo Klembara, Katarína Hatalová, Matej Stanček, Radka Konôpková)
2. Black Block 2. Black Block *(Michal Hájek, Michaela Fabrici, Lenka Straňáková, Jaroslav Weis)
3. Spectrum (Jozef Bublík, Soňa Slavíková, Rebeka Chovancová)

potesenie.sk Free Throws Contest (26):

Zdeněk Remenec (My sme tu so Zdenom)

TIPSPORT 3PT SHOOTOUT (28):

Samuel Lenjik (Nazdars)

 

KOMPLETNÉ VÝSLEDKY (FIBA portál):

https://play.fiba3x3.com/…1fd/brackets

historia_fotogaleria

 

 

STREETBALL PROTI RAKOVINE 2020: SPR 2020 ŽILINA

18.07.2020 Športový areál Základnej školy Gaštanová v Žiline (18 družstiev)

muži (12):

1. Čistiaci prostriedok (Tomáš Vavro, Michal Podhorský, Rastislav Mrázik, Tomáš Horváth)
2. Drew league (Marek Líška, Filip Pažický, Braňo Horánsky, Jakub Pažický)
3. Majnkrafťáci (Mário Kadák, David Lukáč, Oliver Lukáč, Juraj Repka)
4. Dano a jeho homoši (Michal Haviar, Michal Hájek, Adam Haviar, Branislav Ďurčík)

mix (6):

1. Spectrum (Soňa Slavíková, Rebeka Chovancová, Natália Zvaríková, Maroš Belčík)
2. My sme to vedeli (Natália Rajčanová, Katarína Szemanová, Matúš Kasák, Michal Dubovec)
3. Ani jeden život (Nina Muráňová, Jana Rádiková, Alžbeta Šošková, Samuel Lenjik)
4. Lebron´s Laugh (Romana Hepnerová, Soňa Soliarová, Ema Vavrová, Peter Cibulka)

pokusenie.sk Free Throws Contest (29):

Alžbeta Šošková (Ani jeden život)

TIPSPORT 3PT SHOOTOUT (35)::

David Lukáč (Majnkrafťáci)

 

KOMPLETNÉ VÝSLEDKY (FIBA portál):

https://play.fiba3x3.com/…37f/brackets

historia_fotogaleria

 

 

SPR2020: SCHAEFFLER ČUHÁRSKY STREETBALL

08.08.2020 Námestie Slobody, Kysucké Nové Mesto (11 družstiev)

muži (8):

1. Dano a jeho homoši (Daniel Stránsky, Michal Hájek, Adam Haviar, Branislav Ďurčík)
2. Drew league (Marek Líška, Filip Pažický, Braňo Horánsky, Jakub Pažický)
3. Stará škola (Roman Jantošík, Michal Podhorský, Matej Ohrádka, Adrián Beňadik)
4. Ballers (Tomáš Hanák, Roman Hrubý, Lukáš Antoš)

mix (3):

1.Spectrum (Soňa Slavíková, Rebeka Chovancová, Alžbeta Šošková, Maroš Belčík)
2. Black Block (Vladimíra Belčíková, Lenka Strňáková, Michal Hájek, Jozef Bublík)
3. My sme to vedeli (Natália Rajčanová, Katarína Szemanová, Matúš Kasák, Michal Dubovec)

pokusenie.sk Free Throws Contest (22):

Alžbeta Šošková (Spectrum)

TIPSPORT 3PT SHOOTOUT (20):

Peter Tilandy

 

KOMPLETNÉ VÝSLEDKY (FIBA portál):

https://play.fiba3x3.com/…637/schedule

historia_fotogaleria

 

« Späť

počet prístupov od 19.02.2016: 84180
počet prístupov dnes: 19