2017

« Späť
História » 2017

Streetball proti rakovine 2017: STREETBALL PROTI RAKOVINE

03.06.2017 Športový areál Spojenej školy, Rosinská cesta, Žilina (44 družstiev)

muži – OPEN (15):

1. JORAN TEAM (Kmeť Eduard, Hupka Samuel, Gális Adam, Bolek Lukáš)
2. KARTON.sk MFRSyoung (Huljak Jozef, Mečiar Matúš, Mokráň Jakub, Hromada Branislav))
3. Sambir BC (Bilinskiy Roman, Kursa Mykhailo, Balovskyi Andrii, Yackovskii Volodja)
4. Stará škola (Remenec Zdeněk, Ohrádka Matej, Beňadik Adrián, Rusnák Michal, Jantošík Roman)

muži – REKRE (8):

1. Uprising4fun (Kunovský PEter, Lyš Marek, Sadloň Juraj)
2. Škubo a tri Godzilly (Škubák Marián, Poništ Viliam, Masarovič Maroš, Grajciar Lukáš)
3. Šarmantné Sloníky (Jantošík Roman, Várnai Igor, Rusnák Michal, Kuboš Peter)
4. Pseudoballers (Hrubý Roman, Hanák Tomáš, Antoš Lukáš)

ženy (5):

1. Ako chcete (Kašperanová Lucia, Kankríniová Jana, Bačová Barbora))
2. Nesmrteľné tety (Michulková Luisa, Fabrici Michaela, Tupá Gabriela, Číliková Karin)
3. Došli jogurty (Filkorová Lenka, Luptáková Dominika, Páleníková Nora, Rausová Dominika)
4. LESNÉ LEVICE (Šošková Alžbeta, Michaličková Ivana, Mišová Andrea, Uličná Andrea)

mix (8):

1. Okolo pol 12 (Bačová Barbora, Jány Tibor, Baláž Milan, Radakovič Jozef)
2. STRED1 (Pasch martin, Matis Adam, Kankríniová Jana)
3. DREAM (Straňáková Lenka, Bublík Jozef, Lyš Marek, Kunovský Peter)
4. Benefits (Tomek Miroslav, Luptáková Dominika, Ruman Jakub, Imriš Michal)

chlapci do 18 rokov (8):

1. Negatívna líška (Pažický Filip, Líška Marek, Blažíček Ľuboš)
2. est. 99 (Hebibi Samir, Muška Michal, Papajčík Peter)
3. palacinky (Mrázik Martin, Turza Šimon, Erben David)
4. Baníci (Kubovič Jozef, Barniak Tomáš, Mikič Noel, Bartuš Filip)

dievčatá do 18 rokov (3):

1. LESNÉ LEVICE (Šošková Alžbeta, Michaličková Ivana, Mišová Andrea, Uličná Andrea)
2. Došli jogurty (Filkorová Lenka, Luptáková Dominika, Páleníková Nora, Rausová Dominika)
3. Pirane (Rádiková Jana, Belčíková Vladimíra, Szemanová Katarína, Muráňová Nina)

netradicnetorty.sk Free Throws Contest (30):

Filip Hummler (rozhodca)

INTERSPORT 3PT SHOOTOUT (30):

Volodimir Yackovskii (Sambir BC, UKR)

 

kompletné výsledky: http://www.3x3planet.com/…7DUBHWSJDSVK

historia_fotogaleria
historia_fotogaleria

https://www.facebook.com/…0108/photos/?…

 

 

Streetball proti rakovine 2017: Streetballové Leto Čadca

17.06.2017 Základná škola J. A. Komenského, Čadca (23 družstiev)

muži – OPEN (7):

1. Stará škola (Remenec Zdeněk, Ohrádka Matej, Muška Michal, Šoška Jozef)
2. Uprising (Kunovský Peter, Lyš Marek, Sadloň Juraj, Janíček Denis)
3. Horné Považie (Horánsky Braňo, Zemánek Adam, Líška Marek, Markovič Viliam)
4. Ball Fighters (Sieklik Ivan, Worobel Richard, Klučka Patrik, Imriš Michal)

muži – REKRE (9):

1. Uprising4fun (Kunovský Peter, Lyš Marek, Sadloň Juraj)
2. Šarmantné sloníky (Kuboš Peter, Weis Jaroslav, Šoška Jozef, Benčič Roman)
3. DTS (Januš Radek, Urban Jiří, Hajdík Darek, Slížek Jan)
4. Pseudoballers (Hanák Tomáš, Antoš Lukáš, Čerňanský Jozef, Kubis Marián)

ženy (3):

1. Nesmrteľné tety (Fabrici Michaela, Tupá Gabriela, Gavláková Katarína)
2. LESNÉ LEVICE (Šošková Alžbeta, Michaličková Ivana, Mišová Andrea, Uličná Andrea)
3. Pirane (Rádiková Jana, Belčíková Vladimíra, Szemanová Katarína, Muráňová Nina)

chlapci do 18 rokov (4):

1. The Brotherhood (Frass Rastislav, Zemánek Adam, Fedor Samuel)
2. Negatívna líška (Pažický Filip, Líška Marek, Blažíček Ľuboš)
3. est. 99 (hebibi Samir, Muška Michal, Papajčík Peter, Turcel Krištof)
3. Cthulhu (Klučka Petrik, Mehri Jasin, Kováč Pavol)

netradicnetorty.sk Free Throws Contest (36):

Zdeněk Remenec (Stará škola)

INTERSPORT 3PT SHOOTOUT (29):

Patrik Klučka (Cthulhu/Ball Fighters)

 

kompletné výsledky: http://www.3x3planet.com/…7DUBIACWPSVK?…

 

historia_fotogaleria

 

Streetball proti rakovine 2017: Schaeffler Čuhársky Streetball 2017

01.07.2017 Námestie slobody, Kysucké Nové Mesto (29družstiev)

muži – OPEN (8):

1. Stará škola (Remenec Zdeněk, Ohrádka Matej, Roman Jantošík, Šoška Jozef)
2. Ballers (Tomáš Hanák, Peter Plica, Milan Uhričík, Roman Hrubý)
3. Ball Fighters (Michal Hájek, Worobel Richard, Jakub Ruman, Imriš Michal)
4. Horné Považie (Horánsky Braňo, Zemánek Adam, Líška Marek, Milo Ľuboš)

muži – REKRE (8):

1. DTS (Januš Radek, Urban Jiří, Bucket Petr, David Roman)
2. Šarmantné sloníky (Jantošík Roman, Šoška Jozef, Kuboš Peter, Weis Jaroslav)
3. Pseudoballers (Hanák Tomáš, Hrubý Roman, Čerňanský Jozef, Kubis Marián)
4. 5 korún na čelo (Kubiš Marián, Bublík Jozef, Makovický Tomáš, Gašpierik Marek)

ženy (4):

1. O jedného menej (Miksadova Karin, Brucknerová Jana, Šeligová Barbora, Bachorová Mária)
2. Ako chcete (Bačová Barbora, Urbanová Barbora, Šedivá Helena)
3. Nesmrteľné tety (Fabrici Michaela, Tupá Gabriela, Gavláková Katarína)
4. LESNÉ LEVICE (Šošková Alžbeta, Michaličková Ivana, Mišová Andrea, Uličná Andrea)

chlapci do 18 rokov (4):

1. Negatívna líška (Pažický Filip, Turza Šimon, Blažíček Ľuboš)
2. The Brotherhood (Frass Rastislav, Zemánek Adam, Milo Ľuboš)
3. Cthulhu (Klučka Petrik, Mehri Jasin, Koki Adam)
4. TAKA (Somorovský Martin, Baláž Matej, Zápražný Alex, Kročka Samuel)

mix (5):

1. Okolo pol 12 (Jány Tibor, Urbanová Barbora, Baláž Milan, Bachorová Mária)
2. Muzikanti (Radakovič Jozef, Šedivá Helena, Bačová Barbora, Šeligová Barbora)
3. MILF and Hunters (Fabrici Michaela, Škubák Marián, Smetana Erik)
4. Dream (Straňáková Lenka, Makovický Tomáš, Bublík Jozef, Lyš Marek)

netradicnetorty.sk Free Throws Contest (40):

Bačová Barbora (Muzikanti/Ako chcete)

INTERSPORT 3PT SHOOTOUT (29):

Tomáš Hanák (Ballers/Pseu­doballers)

 

https://play.fiba3x3.com/…be7/schedule

 

historia_fotogaleria

 

   

 

Streetball proti rakovine 2017: InHelp Final Four 2017

08.07.2017 Športový areál Spojenej školy, Rosinská cesta, Žilina (20 družstiev)

muži – OPEN (6):

1. Okolo pol 2 (Radakovič Jozef, Jány Tibor, Baláž Milan)
2. Stará škola (Remenec Zdeněk, Ohrádka Matej, Beňadik Adrián, Jantošík Roman. Muška Michal)
3. Uprising (Kunovský Peter, Lyš Marek, Janíček Denis, Zambori Alec)
4. Ball Fighters (Imriš Michal, Worobel Richard, Sieklik Ivan)
MVP finále: Baláž Milan

muži – REKRE (6):
1. Šarmantné Sloníky (Jantošík Roman, Várnai Igor, Weis Jaroslav, Kuboš Peter)
2. Uprising4fun (Kunovský PEter, Lyš Marek, Zambori Alec)
3. DTS (Urban Jiří, David Roman, Bucket Petr, Januš Radek)
4. Pseudoballers (Hanák Tomáš, Antoš Lukáš. Čerňanský Jozef)
MVP finále: Jantošík Roman

ženy (4):

1. Ako chcete (Urbanová Barbora, Kankríniová Jana, Šedivá Helena)
2. Nesmrteľné tety (Michulková Luisa, Fabrici Michaela, Tupá Gabriela, Gavláková Katarína)
3. LESNÉ LEVICE (Šošková Alžbeta, Michaličková Ivana, Uličná Andrea)
4. Pirane (Szemanová Katarína, Belčíkova Vladimíra, Muráňová Nina)
MVP finále: Urbanová Barbora

chlapci do 18 rokov (4):

1. Negatívna líška (Pažický Filip, Turza Šimon, Blažíček Ľuboš)
2. The Brotherhood (Fedor Samuel, Zemánek Adam, Frass Rastislav)
3. est.99 (Muška Michal, Turcel Krištof, kysucký Kristián)
4. Cthulhu (Mehri jasin, Klučka Patrik, Kováč Pavol)
MVP finále: Blažíček Ľuboš

netradicnetorty.sk Free Throw´s King:

kvalifikácia (30 súťažiacich): Urbanová Barbora (Ako chcete) finále (4): Kankríniová Janka (Ako chcete)

INTERSPORT King of Long Distance: kvalifikácia (29): Mehri Jasin (Cthulhu) finále (4): Mehri Jasin (Cthulhu)

kompletné výsledky: https://play.fiba3x3.com/…999/schedule

« Späť

počet prístupov od 19.02.2016: 30594
počet prístupov dnes: 40