Streetball proti rakovine 2024

★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★ ★

2024

« Späť
História » 2024

SPR2024: New Generation Challenge

07.06.2024 areál Základnej školy Martinská v Žiline (38družstiev)

U11 – 4. a 5. ročník ZŠ (10):

1. ZŠ Hájik 3 (Sofia Paráčová, Matej Cisarik, Leo Mokáň, Alexandra Halamová)
2. ZŠ Nábrežná, KNM (Matej Cipko, Matej Soukup, Patrik Kotrč, Matúš Valášek)
3. ZŠ Martinská 2 (Patrik Heidrich, Filip Šaray, Leonard Tabak, Matej Ristvej)
MVP finále Sofia Paráčová (ZŠ Hájik)
Free Throws Contest: Jana Šefferová (ZŠ Karpatská)
Skill´s Challen­ge: Juraj Bačkor (ZŠ Martinská)

 

U13 – 6. a 7. ročník ZŠ (12):

1. ZŠ Martinská 1 (Filip Feketík, Samuel Chladek, MAxim Picek, Alex Varga)
2. ZŠ Hodžova, Trenčín (Adam Trnka, Michael Horný, Simon Kohout, Simon Sintal)
3. ZŠ Rosina (Jakub Cíba, Filip Vrabec, Maximilián Krempaský)
MVP finále Filip Feketík (ZŠ Martinská)
Free Throws Contest: Alexandra Syneková (ZŠ Karpatská)
Skill´s Challen­ge: Tomáš Labant (ZŠ Karpatská)

 

U15 – 8. a 9. ročník ZŠ (16):

1. ZŠ R. Zaymusa 1 (Lukáš Jakubík, Matúš Mintál, Oliver Čech, Śimon Dusa)
2. ZŠ Lichardova (Daniel Brodský, Samuel Hudek, Alex Nair, Viliam Čarnecký)
3. ZŠ Limbová (Mikuláš Repáň, Samuel Lukášik, Dávid Lacko, Tomáš Kázik)
MVP finále Lukáš Jakubík (ZŠ R. Zaymusa)
Free Throws Contest: Maximilián Jáni (ZŠ Martinská)
Skill´s Challen­ge: Mikuláš Repáň (ZŠ Limbová)

 

historia_fotogaleria

 

 

STREETBALL PROTI RAKOVINE 2024

08.06.2024 areál Základnej školy Martinská v Žiline (20 družstiev)

muži (12):

1. Letný vánok Besteron (Mačura Daniel, Kral Miroslav, Ciho Jaroslav, Krajčír Juraj)
2. Drevodom Žilina (Podhorský Michal, ŽidzikIvan, Hašan Juraj, Pažický Filip)
3. Balls up team (Boroň Tomáš, Ďuriš Šimon, Boroň Marek)
MVP Finále:Ciho Jaroslav (Letný vánok Besteron)

rekre(4):

1. BallFighters (Richard Worobel, Ivan Sieklik, Marek Kuchar, Adam Kokoška)
2. The Team (Karol Haas, Miroslav Chudík, Marián Škubák, Marek Cipel)
3. Old School (Jozef Michalov, Tomáš Takáč, Tomáš Závodný, Roman Jantošík)
MVP Finále: Adam Kokoška (BallFighters)

sídlisková liga FINAL FOUR:

1. ŘeckoŘímští­Buzišťíři (MatyášKaspřík, Adam Svoboda, Rafael Mirafuentes)
2. Delostrelci (Samuel Lukašík, Martin Majerčák, Tomáš Kázik)
3. Team Zaymuska (Lukáš Jakubík, Šimon Dusa, Viktória Sobolová)
MVP Finále: MatyášKaspřík (ŘeckoŘímštíBu­zišťíři)

TOMFITFreeThrow­sContest:

Filip Pažický

TIPSPORT 3PT SHOOTOUT:

Lukáš Jakubík

VÝŤAŽOK: 1.300 €

 

KOMPLETNÉ VÝSLEDKY (FIBA portál):

https://play.fiba3x3.com/…637/schedule

historia_fotogaleria

 

« Späť

počet prístupov od 19.02.2016: 445545
počet prístupov dnes: 116