2016

« Späť
História » 2016

Streetball proti rakovine 2016: STREETBALL PROTI RAKOVINE

11.06.2016 Námestie A. Hlinku v Žiline (82 družstiev)

muži (29):

1. Energy Team 69 (Ondrej Haviar, Michal Podhorský, Dávid Krč, Lukáš Hoferica)
2. Štyria, syn a pes (Marcel Péli, Ivan Žídzik, Juraj Hašan, Adam Samek)
3. WORLDIGO TeamMEFERES (Matúš Mečiar, Jozef Treml, Matúš Mlynek, Ľubomír Števula)
4. Čistiaci prostriedok (Tomáš Horváth, Lukáš Vencl, Tomáš Vavro)

mix (16):

1. Zimný vánok (Jaroslav Ciho, LukMiroslav Ciho, Sandra Hujsiová, Juraj Krajčír)
2. BAŠKA A TRÉNER (Adrián Beňadik, Michal Dobroň, Maroš Moravčík, Barbora Bačová)
3. Fitcaffee (Lukáš Hoferica, David Krč, Katarína Valentová, Ondrej Haviar)
4. Okolo pol 1 (Jozef Radakovič, Milan Baláž, Tibor Jány, Barbora Šeilgová)

ženy (9):

1. Vydýchané z lavičky (Mária Felixová, Pavla Mráčková, Alexandra Pribulová, Alexandra Riecka)
2. Cross Country (Sandra Hujsiová, Nikky Hujsiová, Jana Kankríniová, Barbora Bačová)
3. Sweet Nothing (Mária Chmulíková, Simona Stalmašeková, barbora Šeligová, Mária Bachorová)
4. Pre istotu (Denisa Gaalova, Kristína Múčková, Monika Páleniková, Michaela Sedlačková)

chlapci do 18 rokov (11):

1. Club of the Ninjas (Luboš Blažíček, Filip Pažický, Branislav Ďurčík)
2. Legendárna crew (Samir Hebibi, Michal Muška, Patrik Kuric)
3. Sedíme v aute (Samuel Pozdech, Mário Sabo, Adam Zatko)
4. Gaštan (Viliam Markovič, Jakub Smatana, Adam Zemánek)

dievčatá do 18 rokov (11):

1. 3 oriešky (Dominika Drobná, Jana Kankríniová, Vanda Kozáková, Katarína Kubová)
2. T.E.A.M. Slovakia A (Klaudia Háberová, Silvia Mária Horváthová, Sandra Rafanidesová, Milada Magulová)
3. Trénerove Džermilky (Ivana Lešťanová, Andrea Mišová, Ivana Michaličková)
4. Minibusarky (Lucia Kašperanová, Miroslava Firkaľová, Aneta Knapíková, Adriána Špaková)

do 14 rokov (4):

1. Bratislavské pudingy (Vladimír Hudec, Adam Novysedlak, Máša Riecka, Marko Vranský)
2. Ivanuškovia (Egor Levashenko, Matej Stupárek, Filip Trnka, Michal Židek)
3. Vymastené taniere (Alexandra Chovancová, Tatiana Ďuranová, Natália Rajčanová, Adela Tomiczková)
4. Batman (Katarína Barčáková, Nikola Cziraková, Natália Vačková)

VIP (12):

1. Cream de la cream (Michal Imriš, Jozef Čerňanský, Jakub Ruman, Andrej Kušnier)
2. Čuhári a Don Bozko (Radoslav Puraš, Jozef Kozlík, Viliam Poništ, Erik Smetana)
3. Azet (Marián Škubák, Roman Masarovič, Maroš Masarovič)
4. InHelp 2015 (Roman Jantošík, Ladislav Potočniak, Tomáš Takáč, Michal Hájek)

historia_fotogaleria

 

SPR2016: ČUHÁRSKY STREETBALL 2016

25.06.2016 Námestie Slobody, Kysucké Nové Mesto (48 družstiev)

muži (15):

1. ENERGY TEAM 69 (Michal Podhorský, Lukáš Hoferica, Tomáš Mráz, Martin Sládek)
2. Stará škola (Roman Jantošík, Zdeněk Remenec, Adrián Beňadik, Tomáš Takáč)
3. WORLDIGO TeamMEFERES (Adam Antoni, Adam Dobrotka, Jozef Treml, Matúš Mečiar, Lukáš Boček)
4. Amigos Para Siempre (Jakub Drapák, Roman Simo, Juraj Kollár, Jaroslav Slávik)

mix (14):

1. Zimný vánok (Jaroslav Ciho, LukMiroslav Ciho, Sandra Hujsiová, Juraj Krajčír)
2. KARTON.SK (Barbora Bačová, Adam Dobrotka, Jozef Treml, Matúš Mečiar)
3. Amigos de La Noche (Jakub Drapák, Roman Simo, Juraj Kollár, Alexandra Riecka)
4. Okolo pol 1 (Mária Bachorová, Milan Baláž, Jozef Radakovič, Barbora Šeligová)

ženy (6):

1. Vydýchané z lavičky (Mária Felixová, Pavla Mráčková, Alexandra Pribulová, Alexandra Riecka)
2. Cross Country (Sandra Hujsiová, Nikky Hujsiová, Barbora Bačová, Martina Letková)
3. Srdcom východniar (Dominika Drobná, Michaela Grigerová, Vanda Kozáková, Katarína Kubová)
4. Nesmrtelné tety (Michaela Fabrici, Karin Číliková, Veronika Kozlíková, Gabriela Tupá)

chlapci do 18 rokov (7):

1. Gaštan (Viliam Markovič, Jakub Smatana, Adam Zemánek)
2. Club of the Ninjas (Ľuboš Blažíček, Kristián Kysucký, Filip Pažický, Patrik Kuric)
3. Game Of Zones (Branislav Horánsky, Marek Líška, Ľuboš Milo)
4. Las Vikis (Maroš Belčík, David Erben, David Michalek)

dievčatá do 18 rokov (6):

1. 3 oriešky (Dominika Drobná, Michaela Grigerová, Vanda Kozáková, Katarína Kubová)
2. Trénerove Džermilky (Ivana Lešťanová, Ivana Michaličková Andrea Mišová)
3. Barbie vrabce (Alica Gápová, Patrícia Škorvánková, Simona Ďurneková)
4. Pirane (Katarína Szemanová, Jana Radíková, Nina Muráňová, Vladimíra Belčíková)

 

INTERSPORT 3point shootout (21 súťažiacich):

No.1 Veronika Kozlíková

netradicnetorty.sk Free Throws Contest (28 súťažiacich):

No.1 Ivana Michaličková

SLAM DUNK CONTEST:

No.1 Adam Antoni

historia_fotogaleria

 

Streetball proti rakovine 2016: SUNNY CUP 2016

06.08.2016 Kú­palisko SUNNY Martin, Martin (67 družstiev)

muži (30):

1. Čistiaca Energy (Tomáš Vavro, Rastislav Mrázik, Ondrej Haviar, Daniel Javurek)
2. Stará škola (Zdeněk Remenec, Adrián Beňadik, Matej Ohrádka, Roman Jantošík)
3. KARTON.SK týmMEFERES (Treml Jozef, Mečiar Matúš, Jurík Marek)
4. Easylajf (Halmeš Filip, Kmeť Eduard, Abrham David)

ženy (7):

1. CROSS COUNTRY (Letková Martina, Hujsiova Sandra, Kankríniová Jana)
2. Sweet Nothing (Svarova Denisa, Stalmašeková Simona, Seligova Barbora, Bachorová Mária)
3. Vydychane z lavicky (Bertovic Pavla, Felixova Maria, Sedlačková Michaela, Pribulova Alexandra)
4. Nesmrtelne tety (Cilikova Karin, Fabrici Michaela, Kozlíková Veronika, Gabriela Tupá)

mix (21):

1. Zimný vánok (Krajčír Juraj, Ciho Miroslav, Ciho Jaroslav, Hujsiova Sandra)
2. Easy life (Luttmerdingova Lucia, Brucknerová Jana, Zidzik Ivan, Stransky Daniel)
3. Benefits (Ruman Jakub, Imriš Michal, Grigerová Michaela, Kubová Katarína)
4. Here for beer (Hájek Michal, Pecár Juraj, Stalmašeková Simona, Poništ Viliam)

dievčatá do 18 rokov (4):

1. 3 oriešky (Grigerová Michaela, Drobná Dominika, Chripková, Martina, Kubová Katarína)
2. Trénerové Džermilky (Mišová Andrea, Uličná Andrea, Michaličková Ivana)
3. Barbie vrabce (Chovancová Karolína, Zvaríková Michaela, Ďurajková Eva)
4. Pirane (Muráňová Nina, Szemanová Katarína, Belčíková Vladimíra, Rádiková Jana)

chlapci do 18 rokov (5):

1. Game of zones (Líška Marek, Horánsky Braňo, Milo Ľuboš)
2. Las Vikis (Matejčík Milan, Belčík Maroš, Michalek David)
3. Gaštan (Zemánek Adam, Markovič Viliam, Velič Andrej, Smatana Jakub)
4. Kiranťaky (Slamka EDUARD, Mehri Jasin, Kováč Pavol, Klucka Patrik)

kompletné poradie: http://www.3x3planet.com/…6ENDZNBXASVK?…

kompletné výsledky: http://www.3x3planet.com/…6ENDZNBXASVK?…

historia_fotogaleria

 

Streetball proti rakovine 2016: KIA FINAL FOUR 2016

13.08.2016 športový areál ZŠ Martinská, Žilina (22 družstiev)

KINEX Championship:

muži (6):

1. Letný vánok (Ciho Miroslav, Krajčír Juraj, Ciho Jaroslav, Valach Michal)
2. Stará škola (Zdeněk Remenec, Adrián Beňadik, Matej Ohrádka, Ondrej Šoška, Roman Jantošík)
3. Uprising (Kunovský Peter, Sadloň Juraj, Lyš Marek, Pekný Jakub)
4. Okolo pol 2 (Matis Adam, Radakovič Jozef, Jány Tibor, Baláž Milan)
* MVP finále: Miroslav Ciho

mix (4):

1. Zimný vánok (Jaroslav Ciho, Miroslav Ciho, Sandra Hujsiová, Juraj Krajčír)
2. STRED1 (Matis Adam, Láni Martin, Kankríniová Janka, Pasch Martin)
3. Here for beer (Stalmašeková Simona, Pecár Juraj, Hájek Michal, Poništ Viliam)
4. Benefits (Ruman Jakub, Kozáková Vanda, Grigerová Michaela, Imriš Michal)
* MVP finále: ?????????

ženy (4):

1. Vydýchané z lavičky (Sedlačková Michaela, Pribulova Alexandra, Bertovic Pavla, Felixová Mária)
2. Sweet Nothing (Stalmašeková Simona, Seligova Barbora, Bachorová Mária, Svarova Denisa)
3. CROSS COUNTRY (Hujsiová Sandra, Kankríniová Jana, Letková Martina, Bačová Barbora)
4. Nesmrteľné tety (Michaela Fabrici, Karin Číliková, Veronika Kozlíková, Gabriela Tupá)
* MVP finále: Mária Félixová

chlapci do 18 rokov (4):

1. Gaštan (Viliam Markovič, Jakub Smatana, Adam Zemánek, Andrej Velič)
2. Club of the Ninjas (Ľuboš Blažíček, Branislav Ďurčík, Filip Pažický, Patrik Kuric)
3. Game Of Zones (Branislav Horánsky, Marek Líška, Tomáš Boroň)
4. Las Vikis (Maroš Belčík, David Erben, David Michalek, Milan Matejčík)
* MVP finále: Jakub Smatana

dievčatá do 18 rokov (4):

1. 3 oriešky (Dominika Drobná, Michaela Grigerová, Vanda Kozáková, Katarína Kubová, Martina Chripková)
2. Trénerove Džermilky (Ivana Lešťanová, Ivana Michaličková, Andrea Mišová, Andrea Uličná)
3. Barbie vrabce (Alica Gápová, Patrícia Škorvánková, Zvaríková Natália, Frniaková Barbora)
4. Pirane (Katarína Szemanová, Jana Radíková, Nina Muráňová, Vladimíra Belčíková)
* MVP finále: Michaela Grígerová

INTERSPORT King of Long Distance:

No.1 Martina Letková

netradicnetorty.sk Free Throw´s King:

No.1 Ivana Michaličková

historia_fotogaleria

 

kompletné výsledky: http://www.3x3planet.com/…6ENDZVXWUSVK?…

« Späť

počet prístupov od 19.02.2016: 30594
počet prístupov dnes: 40